מכונת קפה דלונגי, ממש כמו מרבית מוצרי החברה, מיוצרת כיום בסין. דלונגי, שקיימת כבר למעלה מ-100 שנים, הוקמה בשנת 1902 באיטליה והייתה בתחילה בית מלאכה לייצור חלקים תעשייתיים קטנים. בהמשך גדלה החברה, התרחבה והחלה להתמקצע בייצור מכשירי חשמל למטבח ולבית. מכונת קפה Delonghi היא אחת מספינות הדגל של החברה ואחד מהמוצרים הידועים ביותר שלה.

גאוותה הגדולה והייחוד הגדול של החברה נתון בעיקר לעיצוב המרגש של מכשירי החשמל שלה. מקורות בחברה טוענים כי העיצוב הייחודי מושפע ישירות מן המסורת האיטלקית העשירה שפותחה ברבות השנים, בשילוב הטכנולוגיה החדישה ביותר שנמצאת כיום בשוק.

מעצבי מכונת קפה דלונגי - מן המובילים בעולם

בשנת 2006 הוכרז המעצב הראשי של החברה, גיאוקומו בורין, כאחד מ-50 המעצבים המשפיעים בעולם. כמו כן, בשנת 2007 זכתה חברת Delonghi בפרס הנקודה האדומה לעיצוב, בזכות העיצובים המרשימים והפרקטיים של המכשירים שהיא מייצרת. מכונת קפה דלונגי אינה שונה משאר המכשירים החשמליים של היצרן האיכותי ובכל שנה מתחדשת מכונת הקפה ויוצאת במגוון חדש של דגמים ושיפורים.

היסטוריה כללית

העולם פגש לראשונה במכשיר שנקרא מכונת קפה בראשית המאה ה-20. כמובן שהמכונה הראשונה יוצרה באיטליה ומיד קם לה מספר מצומצם של מתחרים. התחרות העיקשת באותם ימים בשוק של מכונות הקפה, היה על ייצור מכונת קפה אשר תוכל לספק את המספר הגדול ביותר של כוסות בזמן המועט ביותר. באותם ימים הבכורה הייתה שייכת למכונת הקפה של חברת ויקטוריה.

היתרון של מכונת קפה דלונגי

מאז עברו הרבה מים בירקון ובאינספור מכונות קפה ברחבי העולם. כיום, כאשר קצב הכנת הקפה כבר אינו פרמטר משמעותי, המבחן אשר בו נבחנות מכונות הקפה הוא כמובן על איכות המשקה. אין ספק כי מכונת קפה דלונגי עומדת בראש הרשימה הזו.

בימינו כבר יודעים כי איכות הקפה מושפעת ממגוון גורמים, בהם כמובן איכות המים שאנו משתמשים בהם, טריות הקפה, סוג הפולים, אופי קלייתם ועובי הטחינה שלהם. חברת Delonghi שמה לעצמה למטרה לשפר את איכות הקפה המיוצר במכונות כל העת, שהרי ידוע כי מי שקופא על שמריו בעוד מתחריו מתקדמים קדימה, בעצם נסוג לאחור.

המרוויחים הגדולים ממכונת קפה דלונגי

המרוויחים הגדולים מכל הסיפור הם כמובן אתם, הצרכנים, אשר משנה לשנה מקבלים מכונת קפה דלונגי חדישה ואיכותית יותר. זו מכונה שמסוגלת להפיק קפה איכותי בעל ארומה, טעם ומרקם כאלו, שזקני האיטלקים, אותם אנשים שייצרו לראשונה מכונת קפה, יכלו רק לחלום עליהם.

היכן נקנה מכונת קפה דלונגי?

ניתן לקנות את מכונות הקפה האיכותיות מבית Dlonghi בשתי דרכים עיקריות. הראשונה היא כמובן ללכת אל אחת מרשתות מוצרי החשמל או החנויות המתמחות במכירת מכונות קפה, לשאול, להתעניין, לבקש המלצה מן המוכר ולצאת עם מכונה חדשה וחדישה. הדרך השנייה היא באמצעות רשת אינטרנט. יש כיום אינספור אתרים דרכם תוכלו לקנות מכונת קפה בצורה נוחה, זולה ובטוחה מבלי לזוז מן הכורסא.

לקרוא את ההוראות לפני השימוש במכונת קפה דלונגי

לחברת דלונגי יש כיום אינספור דגמים איכותיים ומתוחכמים. ישנן מכונות קפה דלונגי אוטומאטיות, חצי אוטומאטיות, סופר אוטומאטיות וכמובן גם ידניות. מומלץ מאוד לקרוא לעומק את חוברת ההוראות, על מנת להבטיח שתפיקו את המרב מכל מכונת קפה דלונגי שהחלטתם לרכוש.