כל מי שמגיע לחתונה מודע לעובדה שהושקעו מחשבה וממון בנושא הקולינרי ולכן המטעמים והמאכלים יהיו ברמה גבוהה ביותר. עם זאת גולת הכותרת של כל אירוע היא בר מתוקים לחתונה כיוון שהוא יוצא דופן, צבעוני ובעל טעמים מגוונים ומושלמים. זו הסיבה שבני זוג רבים לפני החתונה בוחנים כמה אפשרויות של ברים מתוקים ובסופו של דבר הם מזמינים את האופציה שהיא המיטבית עבורם.

רעיון להפתעת אורחים עם בר מתוקים

במהלך ההכנות ליום המאושר בחייהם, זוגות רבים מחפשים אטרקציות ייחודיות כדי לבדל את החתונה שלהם מחתונות אחרות, כיוון שהמטרה היא שיזכרו את החתונה שלהם כיוצאת דופן. אחת האופציות המובילות לכך היא הזמנה של בר מתוקים לחתונה שישמח את האורחים לאור התכולה המיוחדת שלו.

לאחר אכילת המאכלים המדהימים, כולם שמחים למשהו מתוק בפה שמורכב משוקולד, קרמים מפתיעים, בצקים, חלבה ועוד. לכן מה שנותר הוא להפתיע את האורחים ולהציב עמדות מתוקים לחתונה במרכז רחבת הריקודים וליהנות מהעובדה שכולם מגיעים אליה תוך דקות בודדות.

אילו סוגי עמדות מתוקים יש לחתונה היום?

הקונדיטורים המנוסים של בר מתוקים לחתונה עוסקים בכך שנים רבות ועם הזמן הם צברו מיומנות רבה. כיוון שהם מכירים היטב את טעמו הגסטרונומי של הישראלי הם מציעים למארחים להזמין מתוך התפריט הקיים כמה וכמה מטעמים שבדרך כלל זוכים להצלחה גדולה ולכן הכמות שמכינים נעלמת תוך פרק זמן קצר.

שולחן מתוקים לחתונה מכיל סוגים שונים של עוגות, שלל עוגיות מתוקות ומפתיעות, מגוון של סופגניות דונאטס בהמון צבעים, וופל בלגי שאפשר להוסיף מעליו רטבים כמו רוטב שוקולד, רוטב מייפל וגם תוספות נפלאות, פנקייק, קרפ צרפתי, מוס שוקולד, שיקים של פירות, היצע גדול של גלידות בכל הטעמים ובכל הצבעים.

האם קיימים שולחנות מתוקים מיוחדים

השפים מודעים לעובדה שבכל חתונה יש קהלים מיוחדים ולכן הבר מכיל גם מוצרים ייחודיים כמו עוגות ללא גלוטן, וגם מטעמים טבעוניים המיועדים לקהל זה.

בר מתוקים לחתונה הוא המשכיות של האופציה הבשרית או החלבית באירוע זה. לכן הקונדיטורים דואגים להצבת מזנון קינוחים שיש בו מאכלים מתוקים חלביים כמו עוגות גבינה וכוסות קינוח עם קינוחי גבינה והמון אפשרויות נוספות, כאשר ההיצע הקולינרי לאורכו של כל האירוע היה חלבי. לעומת זאת באירועים המבוססים על בשר, יוצב בר קינוחים פרווה לחתונה וכל חומרי הגלם יהיו פרווה.

עלויות מוערכות של בר מתוקים

העלויות של בר מתוקים לחתונה הן בהתאם לכמות המנות, לשפע, למורכבות ההכנה ולמגוון שמוצע בכל בר קינוחים לחתונה.

אירוע עד 100 איש העלות היא בין 4,800-2,400 ₪.

אירוע עד 400 איש העלות היא בין 7,200-4,800 ₪.

אירוע מעל 400 איש העלות היא בין 9,600-6,000 ₪ .

אירוע מוצלח מסתיים עם טעם מתוק בפה.