הקפה של חברת נספרסו נחשב לאחד המשובחים בעולם, אם לא למשובח שבהם. עוגיות ועוגות שוקולד הן, לכל הדעות, העוגיות הטעימות ביותר שקיימות בעולם. אז יש ספק שהשילוב בין השניים הוא הטוב ביותר שכול להיות? כנראה שלא. הגיע הזמן לאכול.

השילוב המושלם בכל רגע ביום

מחפשים עם מה לפתוח את הבוקר? רוצים לנשנש משהו לפני או אחרי ארוחת הצהרים? חושבים עם מה לסגור עוד יום מתיש? קפה של נספרסו יחד עם עוגיות שוקולד מפוארת הם בדיוק מה שאתם צריכים. כי זה מתאים לכל רגע ביום.

הערבוב בין המר למתוק יוצר בפה חוויה שלא פוגשים בכל פעם. זהו טעם שנשאר לזמן רב. זהו מזון שמעורר ומרגיע גם יחד. השילוב יכול להתאים גם לשומרי הכשרות שבינינו, משום שגם אספרסו וגם עוגיית שוקולד יציעו טעמים מופלאים אפילו אם לא יכללו מרכיבים חלביים.

שוקולד וקפה

השילוב בין עוגיות שוקולד וקפה נספרסו הוא לא מקרי. זהו שילוב שקיים כבר שנים. הניגודיות בין המתיקות של העוגה למרירות של הקפה יוצרת איזון נפלא, שמתאים בדיוק לקיבה האנושית שלנו.

היום וגם בעבר גובשו מתכונים רבים שמשלבים בין שוקולד לקפה. זה יכול להיות כדור שוקולד ברוטב אספרסו, עוגה מתוקה שכוללת בין מרכיביה גם קפה של ממש או קפה שמומתק בעזרת קובית שוקולד. הכל הולך – והופך לחגיגה בפה.

איפה תכין את הקפה המושלם? אצלך בבית

מחפש את הקפה הטוב ביותר? מתרוצץ בין בתי קפה ומדרג את איכות המשקה החם והאהוב? אתה יכול להפסיק. תוכל להשיג את אותו טעם בעצמך, בבית או אפילו במשרד, בעזרת מכונת קפה של נספרסו. חברת נספרסו מציעה ללקוחותיה מכונות קפה שמפיקות משקה מדהים בשיטה ייחודית, ששומרת על הטריות ברמה הגבוה ביותר שיכולה להיות. עם מכונות הקפה של החברה, תיצרו את הקפה שחיפשתם, כזה שיתאים בדיוק לעוגת השוקולד שהכנתם הרגע.

לא יודעים להכין עוגת שוקולד? את זה נספרסו לא תלמד אתכם

אבל תוכלו ללמוד זאת בעצמכם, משום שזהו אחד המתכונים הקלים ביותר שיש. עוגות שוקולד חמות, כאלו עם קרם מתוק בחלק העליון, עם סוכריות צבעוניות או אפילו עם דובדבנים מסוכרים – כל המתכונים הללו הם משהו שאתם יכולים להכין לבד, תוך זמן קצר ומבלי לקחת יום לימודים ארוך. עוגת שוקולד היא תמורה אדירה להשקעה מינורית מאוד. כפי שציינו, עוגות שוקולד יכולה להיות חלבית או פרווה, כך שהיא תתאים לכל אירוע. החליטו מה מתחשק לכם באותו רגע, וכך יהיה. לצד החתיכה התורנית שהנחתם בצלוחית שלכם שימו כוס קפה נספרסו איכותית- והיאנחו מעונג.

הקסם הביתי של נספרסו

מכונות הקפה של נספרסו, כפי שציינו, מאפשרות לך לקבל קפה נפלא במקום שאתה הכי אוהב – הבית שלך. גם לא תידרש לעשות הרבה כדי לקבל אותו: מכונת קפה כזו עושה למעשה הכל. אתה צריך רק ללחוץ על הכפתורים הנכונים.

רובן המכריע של מכונות הקפה המיוצרות על ידי החברה, עובדות על בסיס קפסולות. ומה זה אומר? שעליך, בתור בעל המכונה, רק להכניס את הקפסולה למקומה הנכון. המתנה של כמה שניות תבטיח לך כוס קפה משובח וטוב, כפי שרק נספרסו יודעת לייצר. וכשזה מגיע במכונה שעושה עבורך הכל – באמת שלא צריך כלום. רק עוד חתיכה של עוגת שוקולד.