כשאנחנו יוצאים לשתות קפה במקום מסודר, אנחנו יודעים שנקבל קפה איכותי, אווירה נעימה ומנוחה מתבקשת. אפשר להיפגש עם חברים או משפחה, בין בני זוג או אפילו לבד, בגפינו. הישיבה בבתי קפה כבודה במקומה מונח, אבל אין סיבה שלא נוכל לקחת אספקט אחד שלה ולהכניס אותו הביתה ? העניין של הקפה האיכותי עצמו. עם מכונת קפה אוטומטית ביתית, נוכל לשתות קפה אמיתי מבלי לצאת מהבית או מהמשרד.

אין באמת סיבה להתפשר על הקפה הביתי שלנו. חסל סדר הימים בהם הסתפקנו בקפה ירוד, לא מפנק, לא טעים ולא איכותי. וגם אין סיבה להתחיל לתפעל מכונה מסובכת, לדחוף ולמשוך, להוציא ולהכניס, ובסוף לקבל תוצאה זהה לזו שמקבלים עם מכונת קפה אוטומטית - שחוסכת גם את הבלגאן במטבח. מהיום הולכים על איכות ונוחות כאחד.

איך מתפעלים מכונות קפה אוטומטיות?

המלאכה מתחילה כאשר מוציאים את מיכל המים וממלאים אותו במים. מכיוון שמדובר במכונה דיגיטלית, כל שעלינו לעשות הוא להכניס את הקפה למקום המצוין וללחוץ על כפתור ? אין פשוט מזה: זרם של מים חמים, קפה וחלב מוקצף יתחיל לטפטף אל תוך הספל שלנו, בדרך לקפה משובח ומקצועי.

עם מכונת קפה אוטומטית תוכל לשלוט בטעם הקפה שלך

מכונת קפה אוטומטית כוללת כמה פונקציות שמאפשרות לנו לשלוט בצורה רבה יותר על האופן בו אנחנו מכינים את הקפה שלנו. כל המומחים לתפעול מכונות קפה אספרסו מקצועיות יודע שקפה איננו מוצר אחיד, ושהטעם של כל אחד מאיתנו שונה.

על מנת לקלוע לטעם האישי שלנו, חשוב לבחור את עוצמת הקפה, את סוג החליטה, האם זו תהיה הקצפה אוטומטית או ידנית (למקצוענים), האם להשתמש במים רותחים או קיטור ועוד. מלאכת הבחירה במכונות אוטומטיות היא פשוטה ביותר: אנחנו לוחצים על הכפתורים בשביל לבחור את המאפיינים, ואז המכונה עושה את כל השאר: היא טוחנת את פולי הקפה הטריים, חולטת אותם ונפטרת מעודפי הקפה הטחון.

מבנה מכונת קפה אוטומטית ממוצעת

מכונת קפה אוטומטית כוללת דוד מנירוסטה, עובדה שמבטיחה קפה באיכות גבוהה במיוחד, שכן המעבר בין ההכנה של הקפה וההקצפה שלו הוא ח?ל?ק ומהיר. משטח החימום של הכוסות הוא אקטיבי, והמגש מוסר בקלות ומאפשר ניקוי מהיר וקל - וכך גם לגבי שאר החלקים של המכונה.

מראה אלגנטי לבית או למשרד

אי אפשר להתעלם מהמראה המהודר והאלגנטי של מכונת קפה אוטומטית, ולתרומה האסתטית שלה לבית או למשרד. המכונות הידניות הן לרוב מסורבלות ובעלות מראה עתיק משהו, בעוד שהדור החדש והדיגיטלי משתלב בקלילות על השיש שלנו בבית או במשרד.

ואכן, מכונת קפה אוטומטית מתאימה גם לבית וגם למשרד, אולם היא זוכה לפופולאריות רבה יותר במקום העבודה. הסיבה המרכזית לכך היא הקלות הרבה בה היא ניתנת לתפעול, הפשטות של בחירת הפרמטרים, והמהירות בה הקפה שלנו מוכן. משרדים שמעסיקים עובדים רבים אינם רוצים שכל עובד יטרח דקות ארוכות בתפעול ידני של מכונה מורכבת, ומכאן האטרקטיביות של מכונה אוטומטית כזו.

אין סיבה להתמהמה

בשורה התחתונה, מכיוון שאנחנו אוהבים קפה משובח, ומכיוון שאנחנו רוצים לתפעל אותו בקלות ובמהירות ? עלינו לצאת ולקנות מכונת קפה אוטומטית. העובדים ישמחו, האורחים שלנו יתרשמו ואיכות החיים שלנו תעלה מדרגה. כל זה בזכות נטישת הקפה חסר הטעם של פעם והחלפתו בארומה נפלאה וטעם מדהים של קפה טרי ומשובח.