רבים מאיתנו חולי קפה. לא מסוגלים לתפקד בלעדיו. מתחילים את הבוקר איתו, מסיימים איתו את הערב, שותים עוד אחד-שניים במהלך היום כשהראש מתחיל לדפוק, וגם מארחים איתו. מכונות קפה נספרסו הן הדבר שתוכלו לקנות כדי לפנק את עצמכם קצת בנושא.

מכירים את זה שאתם מנסים ליצור לכם את כוס הקפה המושלמת, אז אתם מנערים את קרטון החלב כדי שיצא מוקצף, או מחממים את החלב במיקרוגל? גם לכם מגיע קפה איכותי. למה שתקבלו כזה רק כשמזדמן לכם לשבת בבית קפה? מכונת קפה ביתית תהפוך את העניין להרבה יותר פשוט ואת שתיית הקפה לפינוק.

קיבולת מכונות קפה נספרסו

כשרוכשים מכונות קפה נספרסו חשוב לדעת מראש מה כמות כוסות הקפה שהמכונה תידרש להכין כל יום. האם מדובר בכמות המיועדת למשרד מלא עובדים או למשפחה בעלת כמה נפשות? שיקול זה חשוב מפני שלא כל מכונת קפה מתאימה למשרד, ולהיפך.

מכונות קפה נספרסו לכל אחד

על הרבה דברים מהנים אתם יכולים לוותר מהמחשבה ש'זה מסובך'. לכן, כפי שבקניית כל מכשיר חשמלי- ממכונת כביסה ועד טלוויזיה - צריך להתחשב בשיקולים אישיים, גם את מכונת הקפה תוכלו להתאים לצרכיכם. המכונה לא צריכה להיות מסובכת ובעלת פונקציות רבות, גם מי שרוצה Nespresso וגמרנו, יכול למצוא מכונה שתהייה קלה לתפעול.

מוצרי קפה נלווים

בעת רכישת מכונות קפה נספרסו חשוב לדעת כי יש להן מוצרים נלווים, והכול בהתאם לשימוש שתעשו בהן. כך תדעו איזה קפה לקנות, ותיחשפו אל חומרי וכלי ניקוי מיוחדים שכדאי לדעת עליהם, כמו מברשת ניקוי.

אם כבר החלטתם להשקיע במשרת רובוטי קטן שיכין את המשקה שלכם כפי שאתם אוהבים- תחזירו לו אהבה. המכונה זקוקה לתחזוקה. נקו אותה ואת הראש שלה מידי פעם וכך גם השתייה שלכם תהיה נקייה וטעימה יותר.

אילו מכונות קפה נספרסו כדאי לקנות?

יש בשוק מבחר מכונות קפה נספרסו גדול ומבלבל. תוכלו ללכת לאיבוד בתוכו קלות, עד כדי כך שאולי תשקלו לחזור בכם. אבל אל תיבהלו. חשבו קודם והגדירו איזו מכונה תתאים לכם ומה הפונקציות שהייתם רוצים שיהיו לה ולפי זה תדעו לצמצם את האופציות ממבחר ענק של מכונות לכמה סוגים ספסציפיים.

פרמטרים שכדאי שיהיו בכל מכונות קפה נספרסו

כשמדובר בחברת nespresso, אתם יודעים בכל מקרה שתזכו למכונת קפה איכותית וטובה, כך שאת שלב זהות החברה הרצויה כבר עברתם. כשמדובר בחברה מקצוענית, אתם יודעים שגם לאחר הרכישה תקבלו סיוע במידת הצורך, כמו בענייני אחריות וחלקי חילוף. בנוסף, יש עוד כמה דברים שרצוי שיהיו בכל מכונות נספרסו:

  • נוחות וידידותיות למשתמש
  • קלות לניקיון ותחזוקה
  • שילוב של טכנולוגיה ותחכום עם פשטות
  • בעלות עיצוב יפה

כמה עולה מכונת קפה?

מחירן של מכונות קפה טובות משתנה כמובן ממכונה למכונה בהתאם לפונקציות שלה ולחברה שייצרה אותה, אך לרוב המחיר מתחיל מ-1,000 שקלים ומעלה. כמו בכל דבר שתרכשו, מוצר איכותי ישרת אתכם לזמן ארוך ומהנה, ומוצרים זולים יותר יהיו באיכות נמוכה יותר ועלולים לגרום עוגמת נפש ובזבוז כסף.

מה שבטוח הוא שעם nespresso לא מדובר בעסק יקר, אלא בהוצאה חד פעמית של הנאה צרופה. מכונות קפה נספרסו אינן נחלתם של המעמד העליון בלבד. כל שכבת אוכלוסיה וכל משפחת אוהבי קפה ממוצעת יכולה למצוא עבורה מכונה שתעשיר לה את המשקה החם.

מקורות מומלצים